Czujnik ruchu oraz przycisk – i bagażnik masz otwarty


W naszych tekstach już parokrotnie pisaliśmy o inteligentnym systemie otwierania klapy bagażnika. Niedawno opisywaliśmy zalety tego rozwiązania w związku z załadunkiem do auta towaru, bagaży, narzędzi lub innego sprzętu. Wówczas skupiliśmy się na otwieraniu klapy poprzez pilota. Natomiast dziś będzie o czujniku ruchu oraz guziku jako innych sposobach na otworzenie bagażnika naszego pojazdu.

Gdzie ręka nie może, tam noga pomoże

Czujnik ruchu jako element inteligentnego systemu otwierania klapy bagażnika to wymarzone rozwiązanie dla klientów marketów. Dzierżąc w rękach ciężkie zakupy nie mamy możliwości otworzyć bagażnika bez kładzenia siatek na ziemię. Jednak czujnik ruchu umieszczony w dolnej, tylnej części auta daję nam możliwość podniesienia klapy nie wypuszczając niczego z rąk. To rozwiązanie jest znakomite dla osób, które przenoszą do samochodu rzeczy bardzo kruche lub cenne, których najlepiej nie kłaść na ziemi nawet na moment. Czujnik ruchu i tutaj sprawdza się wybornie. To w gruncie rzeczy dość proste urządzenie stanowi wybawienie w wielu codziennych sytuacjach, zarówno prywatnych, jak i zawodowych.

Niby guzik, a jednak coś

Inteligentny system otwierania klapy bagażnika zapewnia kilka ciekawych możliwości. Oprócz opcji sterowania klapą za pomocą kluczyka oraz czujnikiem ruchu, można ją również otworzyć poprzez przycisk przy kierownicy lub guzik montowany w samej klapie. I tak, mąż widząc żonę wracającą z butiku lub innego sklepu, jednym sprawnym ruchem otwiera dla niej klapę bagażnika. Zakupy lądują błyskawicznie w środku, a zadowolona rodzina wyrusza w dalszą trasę. Funkcjonalność, oszczędność czasu i kompleksowość rozwiązań to najważniejsze zalety inteligentnego systemu otwierania klapy bagażnika. A jeśli dodać do tego funkcję unikania przeszkód oraz alarm dźwiękowy, dostajemy kompletny mechanizm ułatwiający życie każdemu kierowcy.

Inteligentny system sprawdza się w każdej sytuacji

Inteligentny system otwierania klapy, dzięki kilku wariantom użytkowania, sprawdza się praktycznie w każdej sytuacji. Nie raz, nie dwa kierowcy wypowiadają pod nosem nieparlamentarne słowa, kiedy nie mogą łatwo otworzyć bagażnika auta. Oszczędź sobie nerwów i zainwestuj w idealne rozwiązanie dla takich sytuacji. Otwórz się na nowe możliwości i pozwól by klapą Twojego auta zajął się inteligentny system.

Powiązane posty