Monitory podsufitowe na długą drogę


Monitory podsufitowe na długą drogę

Podróż autem, zwłaszcza bardzo daleka i wielogodzinna, potrafi znudzić nawet największego entuzjastę wypraw samochodowych. Bez względu na to czy jedziemy z rodziną, znajomymi, czy może jest to podróż służbowa/zawodowa, taki stan rzeczy jest niepożądany. Dziś podpowiemy w jaki sposób poprawić atmosferę w pojeździe i zająć pasażerów czymś ciekawym trakcie jazdy. A to wszystko za sprawą monitora podsufitowego.

Cienki monitor, gruba rozrywka

Monitory podsufitowe są coraz częściej stosowane w pojazdach samochodowych. Furorę robią zwłaszcza w autokarach, mniejszych busach oraz van’ach, lecz ich stosowanie w typowych osobówkach również staje się popularne. I nie ma się co dziwić. Monitory takie projektuje się z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Dodatkowo, wyposażane są we wszelkie najnowsze kodeki oraz dysponują zaawansowaną matrycą, której podzespoły cechuje najwyższa jakość. Monitory podsufitowe dostępne w naszej ofercie są niezwykle cienkie i mają zaledwie 37 mm grubości. To niewiele więcej niż grubość kciuka u nasady dorosłego mężczyzny. Montaż urządzenia jest bardzo prosty. Następnie możemy się już tylko cieszyć oglądaniem filmów, programów rozrywkowych lub teledysków. Dzięki możliwości odtwarzania plików z kart SD i urządzeń przenośnych, sami możemy zdecydować co będziemy oglądać w trakcie podróży.

A na dodatek słuchawki bezprzewodowe

Jeśli chcesz obejrzeć film w spokoju lub posłuchać muzyki nie przeszkadzając towarzyszą podróży, idealnym dodatkiem do monitora będą słuchawki bezprzewodowe. Proponowany przez nas zestaw słuchawkowy jest dwukanałowy, zasilany dwoma bateriami typu AAA. Użytkownik ma również możliwość regulacji głośności, co może okazać się zbawienne jeśli chodzi o ochronę słuchu. Do wyboru są również dwa kolory nauszników: niebieski oraz różowy, a zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Słuchawki są składane, więc nie zajmują zbyt wiele miejsca i perfekcyjnie nadają się do auta. Mając na głowie samochodowe słuchawki bezprzewodowe, pasażerowie mogą oddać się pasjonującej rozrywce i zapomnieć, że czeka ich jeszcze wielogodzinna jazda autem.

By podróż mijała szybciej

Monitory podsufitowe oraz słuchawki bezprzewodowe zostały zaprojektowane z myślą o ułatwieniu podróżowania autem. Szczególnie uporczywe są bardzo dalekie trasy, a wtedy tego rodzaju sprzęt okazuje się nieodzownym narzędziem rozrywki oraz wytchnienia. Przystępna cena to tylko dodatkowy argument przechylający szalę na korzyść omawianego sprzętu. A zatem, monitory odpalone, słuchawki założone i przenosimy się do kolorowej krainy multimedialnych emocji!

Powiązane posty