Nawigacja Business Line


Business Line wkracza do gry

Samochody dostępne w salonach można nabyć w kilku wersjach: podstawowej oraz w wariantach rozszerzonych. Podobnie rzecz ma się z rozmaitym wyposażeniem przeznaczonym dla aut. Dziś skupimy się na nawigacji samochodowej w wersji Business Line. Zaprezentujemy rozwiązania nawigacyjne na przykładzie Mercedesa Vito oraz Volvo XC60. Tym razem nie poprzestaniemy na samych opisach, lecz do każdego z wyżej wymienionych modeli dołączamy osobny film, dzięki któremu będą mogli Państwo zapoznać się z produktem oraz zrozumieć jego bogatą funkcjonalność. A zatem, zaczynajmy!

3 razy V – Vito , Volvo, V&S

Mercedes to auto jednoznacznie kojarzące się z biznesem, stąd jego użytkownicy potrzebują profesjonalnego rozwiązania nawigacyjnego. Takie właśnie rozwiązanie zawarto w produktach V&S. Urządzenie wyposażono w system operacyjny Android, a jego wyświetlacz jest bardzo intuicyjny i niezwykle łatwy w obsłudze. Dzięki temu bezproblemowo możemy znaleźć potrzebną  w danym momencie funkcję i prostym kliknięciem palca ją uruchomić. Czy będzie to radio, telefon, czy też klasyczna nawigacja, użytkownik w każdym z tych przypadków poradzi sobie w mgnieniu oka. Wielofunkcyjna nawigacja V&S Business Line dysponuje najwyższą jakością cyfrowego dźwięku, a to sprawia, że słuchana muzyka niemal porywa do tańca. Oczywiście w takiej chwili musimy pamiętać, że nadal jesteśmy w samochodzie i powstrzymać wodzę dyskotekowej fantazji.

Nie inaczej sytuacja ma się w przypadku nawigacji dla Volvo XC60. Wyposażona w system Android, dysponująca pamięcią 4GB RAM oraz dysk twardy o pojemności 64 GB daje bardzo duże możliwości. Ekran HD wyświetla obraz najlepszej jakości, a Ty możesz oglądać ulubiony film, surfować w Internecie lub oddawać się innym interaktywnym rozrywkom. Oczywiście w przypadku nawigacji Volvo jakość dźwięku idzie w parze z obrazem, a zatem i dla uszu zdecydowanie coś się tutaj znajdzie. I cóż, że ze Szwecji? Właściwie to nic, ponieważ dojechać na miejsce i tak trzeba. Najlepiej z wykorzystaniem profesjonalnego urządzenia nawigującego.

Biznes klasa nawigacji

Nawigacja serii Business Line to prawdziwy klejnot w koronie każdego pojazdu. Nowoczesność oraz wysoka jakość komponentów składających się na urządzenie nawigacyjne powodują, że jazda samochodem staje się wyjątkowym oraz niezwykle przyjemnych doświadczeniem. Kierowca może prowadzić auto mając do dyspozycji multifunkcjonalny i zarazem łatwy w obsłudze sprzęt elektroniczny z najwyższej półki. A wtedy niemalże „płynie” do celu swojej podróży. I o to właśnie chodzi.

Powiązane posty