Nawigacja dedykowana dla każdej marki


Samochodowy systemy nawigacyjny to rozwiązanie bardzo pożądane przez kierowców. Urządzenie to pomaga odnaleźć się w „asfaltowej dżungli” wielu miast, ale również jest niezwykle przydatne w pozamiejskich podróżach. Kierowcy stawiają na wygodne oraz skuteczne rozwiązania, dlatego też coraz chętniej stawiają na nawigację dedykowaną w swoich autach.

Dedykowana znaczy lepsza 

Kierowcy zastanawiający się nad wyborem nawigacji mają często różnego rodzaju wątpliwości. Standardowa nawigacja samochodowa w porównaniu do tej dedykowanej jest kilka razy tańsza, to prawda. Jednak czy za niską ceną w parze idzie wysoka jakość? Odpowiedź na to pytanie wydaje się być banalnie prosta, a brzmi ona po prostu „nie”. I nie chodzi tu o to, że drogie musi być po prostu lepsze. Nawigacja dedykowana to najzwyczajniej w świecie inna półka jakości, a nawet zupełnie inne urządzenie w porównaniu do nawigacji nabytej gdzieś w markecie.  Dedykowany system nawigacyjny V&S to urządzenie łączące w sobie funkcje radia, odtwarzacza filmów oraz zdjęć, zestawu głośnomówiącego oraz oczywiście GPS-u. Możliwości są jednak niemal nieograniczone, gdyż dodatkowo istnieje możliwość podłączenia np. kamery cofania, tunera DVBT lub wideorejestratora. To użytkownik decyduje, co jest mu potrzebne i wówczas instaluje konkretny dodatek.

Kto nawiguje, ten jedzie

Moduł GPS wbudowany w urządzenie gwarantuje, że dojedziemy w wybrane miejsce na czas, w dodatku obierając najkorzystniejszą trasę. Co więcej, nawigacja V&S korzysta nie tylko ze znanego wszystkim systemu GPS, ale także z równie skutecznego systemu Glonass, dzięki czemu je dokładność jest na najwyższym osiągalnym obecnie poziomie. Dlaczego tak się dzieje? Wyjaśnienie jest proste, nawigacja korzysta wówczas z mniej więcej dwukrotnie większej ilości satelitów. Jednakże to nie wszystko. Wysokiej jakości podzespoły, na które składa się urządzenie, pozwalają korzystać z trójwymiarowych map. Natomiast stały dostęp do sieci sprawia, iż kierowca na bieżąco otrzymuje wszelkie informacje dotyczące ewentualnych korków lub innych zdarzeń drogowych. Z takim wyposażeniem wystarczy jedynie włączyć muzykę i jechać dalej, a dzięki odpowiedniemu rozdzielaniu dźwięków, w przednich słychać komunikaty głosowe, a z tylnych słuchać ulubione melodie.

Podróż nie tylko palcem po mapie

Jak widać, podróżowanie z nawigacją dedykowaną to nie tylko przysłowiowe przesuwanie palca po mapie. Szybkie i bezpieczne dotarcie do celu to obecnie najważniejsze założenie każdego kierującego pojazdem. A jeśli przy tym można jeszcze skorzystać z rozmaitych udogodnień o charakterze multimedialnym, tym lepiej. Na koniec należy dodać, że montaż dedykowanej nawigacji odbywa się na terenie całej Polski, a za wykonanie tego zadania odpowiedzialni są wyłącznie wysokiej klasy fachowcy. A zatem, najpierw sprawnie nawiguj po stronie internetowej, aby wybrać odpowiednie urządzenie, a resztą zajmą się zawodowcy. Potem możesz  jechać ku zachodowi Słońca lub… gdzie tylko zapragniesz.

Bài viết liên quan