Nawigacja dla Hondy – technologiczny wiatr od wschodu


W naszych blogowych „podróżach” byliśmy już na kilku kontynentach, przy okazji omawiając rozmaite nowinki dla różnego rodzaju marek aut. Dziś ponownie zawitamy do Azji, tym razem aby przyjrzeć się Hondzie i dedykowanej nawigacji dla jednego z modeli tego koncernu.

Honda Jamesa Bonda

Jak już przekonaliśmy się przy okazji Toyoty, podobnie w przypadku firmy Honda jej nazwa bierze się od nazwiska założyciela, czyli Soichiro Hondy. Przyszły multimilioner w młodości pomagał tacie naprawiać rowery. Gdy podrósł, wymyślił i opatentował metalowe szprychy, z czasem założył własną fabrykę rowerów z silnikiem. I w ten sposób dorobił się fortuny, stając się największym producentem motorowerów na świecie. Z czasem firma zaczęła produkować motocykle, samochody, samoloty a nawet roboty. Pojazdami Hondy w swoich filmowych przygodach poruszał się również James Bond, a były to konkretnie motocykle i quady. Obecnie Honda to także największy na świecie producent silników, a dorobek firmy z ponad siedemdziesięcioletnią tradycją jest iście imponujący. Dziś zajmiemy się nawigacją dedykowaną dla Hondy CR-V.

Kompaktowość, rekreacja, a do tego nawigacja

Honda CR-V swą nazwę bierze od angielskiego skrótu oznaczającego „kompaktowy, rekreacyjny pojazd” i z takim właśnie zamysłem została zaprojektowana. Pierwsza wersja tego modelu pojawiła się w sprzedaży w połowie lat 90 ubiegłego stulecia i od razu spotkała się z ciepłym przyjęciem. SUV na bazie słynnego Civica przypadł do gustu wielu kierowcom, także tym europejskim. Idealnym dopełnieniem dla tego pojazdu jest nawigacja dedykowana. Wyposażona w system Android 9.0, pamięć operacyjną 4 GB oraz 64-bitowy procesor firmy Intel, nawigacja spełnia wszystkie potrzebne wymagania właścicieli aut. Całość uzupełnia dysk twardy o pojemności 32 GB, na którym możemy przechowywać ulubione filmy, muzykę lub inne potrzebne nam pliki. Ekran o rozdzielczości 1024×600 oraz wysokiej klasy tuner jedynie poprawią nasz odbiór wrażeń wizualnych oraz dźwiękowych. Nawigacja posiada polskie menu, a zatem każdy bez najmniejszych problemów będzie w stanie ją obsłużyć. Gwarancja na 30 miesięcy da nam z kolei komfort spokojnego użytkowania sprzętu przez co najmniej dwa i pół roku. Żyć, nie umierać.

Komfortowe podróże z rodziną

Honda CR-V to auto przeznaczone dla rodziny i wspólnych wypraw w szerszym gronie. Dzięki nawigacji dedykowanej uda się nie tylko sprawnie oraz możliwie prędko dojechać na miejsce. Rozwiązania dostępne w ramach urządzenia zapewniają wysokiej jakości rozrywkę przez całą podróż, dzięki czemu wszyscy dobrze się bawią, a czas mija nadspodziewanie prędko. Podróże z nawigacją dedykowaną należeć będą do najprzyjemniejszych w Twoim życiu, przekonaj się sam.

Powiązane posty