Profesjonalna nawigacja w Oplu


Opel to jedna z najpopularniejszych marek samochodów na polskich drogach. Jeszcze w latach 80 posiadanie jakiegokolwiek modelu tego auta było jeszcze w sferze dość odległych marzeń milionów Polaków. Lata 90 to już intensywne wypełnianie rynku, szczególnie przez kultowe do dziś: Astrę oraz Corsę. Pojazdy produkowane przez Opla wciąż cieszą się uznaniem polskich kierowców, oczywiście w coraz to nowszych odsłonach. A my dzisiaj przyjrzymy się nawigacji  dedykowanej na przykładzie dwóch Opli: Astry oraz Antary.

Astronomiczne możliwości w przyziemnej cena

Dedykowana nawigacja V&S dla Opla Astry oparta jest o system Android, posiada pamięć operacyjną 2GB oraz dysk twardy o pojemności 32 GB. Co więcej, montaż nawigacji nie wymaga żadnej ingerencji w fabryczną instalację auta, a w dodatku całkowicie współpracuje z komputerem pokładowym auta. Mamy także możliwość sterowania częścią funkcji z poziomu kierownicy, co jest niezwykle przydatne w trakcie jazdy. Obraz wyświetlany na matrycy IPS Sharp 1024×600 24 bit jest świetnej jakości i posiada bardzo wyrazistą kolorystykę. W parze z obrazem oczywiście idzie dźwięk najwyższej jakości, który generuje się poprzez cyfrowy procesor. Wisienką na torcie jest możliwość odtwarzania DVD. Oczywiście sama nawigacja działa znakomicie i doprowadza nawet najbardziej zagubionego kierowcę do celu. W przeciwieństwie do możliwości, cena jest dosyć przyziemna, biorąc również pod uwagę, że jest to wydatek na co  najmniej kilka lat.

Nawigujesz i suniesz SUV-em po wszystkich drogach

Ople Antara oraz Mokka to dwa najpopularniejsze SUV-y niemieckiej firmy. Z założenia tego rodzaju modele są hybrydami typowej osobówki oraz samochodu terenowego i bardzo często służą jako auta rodzinne. W związku z tym dedykowane rozwiązanie nawigacyjne w takim pojeździe przydaje się bardzo często. Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez V&S, kierowca wraz ze swoimi pasażerami dotrze bezpiecznie na miejsce, przy okazji spędzając czas podróży w bardzo miłej atmosferze. Dzieci mogą obejrzeć ukochaną bajkę, nastolatkowie (lub rodzice) posłuchać ulubionej muzyki, a to wszystko w jakości HD obrazu oraz cyfrowej dźwięku. Dzięki zestawowi głośnomówiącemu, pilną rozmowę biznesową da się przeprowadzić w aucie. Po zamontowaniu dedykowanej nawigacji nasz SUV dosłownie będzie sunął do celu, a nam uśmiech nie zejdzie z twarzy.

Das Auto oraz die Navigation

W popularnej reklamie Opel reklamuje swoje produkty prostym, lecz chwytliwym hasłem „das Auto”. I każdy wie o co chodzi, samochód musi zawsze i pod każdym względem po prostu spełniać swoją rolę. W przypadku nawigacji dedykowanej dla modeli tego właśnie producenta łatwo zastosować pewną analogię reklamową, a mianowicie „V&S – die Navigation”. I wszystko jasne.

Powiązane posty