Proste działanie klapy bagażnika w zautomatyzowanym świecie aut


Klapa bagażnika dała się nie raz we znaki niemal każdemu kierowcy. Zwłaszcza, kiedy ma się zajęte obie ręce, a w nich siatki z ciężkimi zakupami na cały tydzień. Świat jednak idzie do przodu, a tego rodzaju sytuacja już nie zakończy się… klapą w wykonaniu bezradnego użytkownika pojazdu. Z pomocą przychodzi inteligentny system sterowania klapą bagażnika.

Klapa w górę i klapa w dół

Ludzkość na przełomie XX oraz XXI wieku stała się bardzo łasa na wszelkie nowinki techniczne oraz udogodnienia. Wszystkie one sprawiają, że żyje nam się o wiele prościej.  Ten trend rzecz jasna nie ominął motoryzacji. I tak, prócz rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo jazdy – jak chociażby system ABS – pojawiły się także mniej przełomowe, lecz na pewno interesujące gadżety. Do grupy ciekawych rozwiązań w branży automotive należy zaliczyć inteligentny system otwierania klapy bagażnika. Ułatwia on kierowcy operowanie klapą i daję mu pełną kontrolę nad bagażnikiem, który może zostać otwarty lub zamknięty praktycznie w dowolnym momencie. Rozwiązanie z pozoru proste, jednak jego zalety są dużo większe niż może się wydawać.

Łatwe otwieranie, ciche domykanie

System otwierania klapy V&S dedykowany jest pod konkretne modele i jednocześnie bardzo łatwy w montażu. Oczywiście każdy egzemplarz zawiera instrukcję, dzięki której instalacja systemu jest naprawdę prosta. Moduł centralny umieszcza się w klapie, a przyciski w miejscach do tego przeznaczonych, w zależności od modelu auta. I tak klapą można sterować za pomocą kluczyka, przycisków w samochodzie lub czujnika ruchu umieszczanego pod tylnym zderzakiem. To ostatnie rozwiązanie jest idealne dla „zakupoholików”, którzy obładowani pakunkami mają utrudniony dostęp – w konwencjonalnym rozumieniu –  do bagażnika. Podkreślić należy, że w momencie domykania klapy system gwarantuje, że nie mamy do czynienia z nieprzyjemnym dla uszu trzaskiem. Urządzenie działa cicho, prosto i skutecznie – i o to chodzi.

Innowacyjność w służbie kierowcom

Materiały użyte do produkcji systemu otwierania klapy są najwyższej jakości, dają zatem gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności. Innowacyjne koncepcje pozwalają na dowolne zaprogramowanie wysokości otwierania klapy oraz zatrzymanie jej otwierania, gdy na drodze klapy pojawi się jakakolwiek przeszkoda. Te oryginalne rozwiązania w połączeniu z ogólną funkcjonalnością urządzenia sprawiają, że kierowca może być pewny o komfort użytkowania auta przez siebie samego oraz pasażerów. Branża motoryzacyjna stawia na nowinki techniczne, użyteczność, prostotę instalacji oraz bezpieczeństwo. Inteligentny system otwierania i domykania klapy bagażnika wykazuje się wszystkimi powyższymi cechami. A zatem, domykając już także ten wpis, stawiajmy wyłącznie na sprawdzone oraz skuteczne rozwiązania.

Bài viết liên quan