W Euro Watt przygotowaliśmy dla Państwa innowacyjne systemy umożliwiające automatyczne otwieranie klapy bagażnika z pilota! Ta inteligentna technologia zapewni wiele wygody w trakcie codziennego korzystania z samochodu. W ofercie mamy profesjonalny sprzęt przeznaczony do aut zarówno z najnowszych, jak i nieco starszych roczników, dlatego każdy klient znajdzie tutaj opcję dopasowaną do posiadanego pojazdu. Asortyment naszego sklepu internetowego jest bardzo urozmaicony i można w nim znaleźć elektryczne urządzenia kompatybilne z samochodami takich marek, jak

  • Mercedes,
  • Mitsubishi,
  • Peugeot,
  • Renault,
  • Volkswagen

i wiele więcej. Nasz inteligentny system umożliwi elektryczne otwieranie klapy bagażnika bezpośrednio z pilota bez konieczności wchodzenia do auta. Taka opcja zapewni Państwu wiele swobody w trakcie korzystania z samochodu. W przypadku niektórych modeli produktów istnieje opcja montażu czujnika ruchu na tylnym zderzaku. Dzięki temu wystarczy zbliżyć się do strefy zasięgu detektora, aby automatycznie podnieść drzwi bez konieczności używania rąk! Takie rozwiązanie przyda się zwłaszcza w trakcie powrotu do pojazdu z torbami zakupów lub z dzieckiem w nosidełku.

Decydując się na zakup systemów z naszego asortymentu, zyskują Państwo niezawodny produkt, który z pewnością uprzyjemni korzystanie z samochodu. Wszystkie urządzenia z oferty pozwalają na automatyczne podnoszenie klapy bagażnika z pilota lub za pośrednictwem przycisku umieszczonego w kokpicie. Co ważne, sprzęt ten nie ingeruje w instalację elektryczną pojazdu, dlatego można go zamontować bez ryzyka utraty gwarancji na auto.

W większości przypadków systemy otwierania klapy bagażnika montowane są w fabrycznie nowych autach bez utraty gwarancji. Systemy są dedykowane pod dane modele dzięki czemu wyglądem i funkcjonalnością niczym nie różnią się od oryginalnych systemów montowanych fabrycznie. Najbardziej zaawansowane systemy otwierania klapy bagażnika posiadają ciche i szybkie siłowniki oraz profesjonalny dociąg. System obsługuje oczywiście fabryczny kluczyk bez potrzeby kodowania. Możliwość dołożenia czujnika ruchu, pozwalającego otwierać i zamykać klapę bagażnika nogą. Z pewnością są to najlepsze systemy na rynku.