1.  Wszystkie nasze produkty posiadają gwarancję dystrybutora lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronach sklepu. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Większość produktów posiada gwarancję realizowaną bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. W przypadku, gdy jesteśmy bezpośrednim importerem reklamowanego towaru, realizacja gwarancji odbywa się w siedzibie serwisu naszej firmy. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów.

  • Sprzęt wraz z kartą gwarancyjną, opisem usterki adresem zwrotnym i numerem telefonu należy wysłać w fabrycznym opakowaniu na adres serwisu autoryzowanego podany w karcie gwarancyjnej.
  • Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania informacji niezbędnych do zgłoszenia reklamacyjnego.
  • Naprawiony towar zostanie wysłany na koszt firmy Euro Watt  do Klienta. 

2.   Towar zakupiony przez Konsumenta w Euro-Watt można zwrócić w terminie 14 dni od daty zakupu bez podania przyczyny. Warunkiem jest dostarczenie kompletnego towaru na własny koszt w stanie nienaruszonym, bez najmniejszych śladów używania nie montowany wraz z nieuszkodzonym oryginalnym opakowaniem i dokumentami zakupu. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy z podanym numerem rachunku bankowego, na który firma Euro Watt ma zwrócić zapłaconą za towar kwotę. Sklep w przeciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia w/w wymagania Konsument otrzymuje równowartość ceny zapłaconej za towar na konto bankowe o nr. podanym w oświadczeniu w terminie do 7 dni roboczych.

Prosimy o dodanie formularza zwrotu:

Imię i Nazwisko Zwracającego ……………………………………………………….

Telefon: ……………………………………………………………….

Ulica…………………………………..

Miejscowość: …………………………………

Kod Pocztowy: …………………………………………

Przyczyna zwrotu : …………………………………………

Pozycja z FV : ……………………………………………………….

…………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………

Konto Bankowe: …………………………………………………….

 

Oświadczam, iż produkt podany w opisie został zakupiony w firmie Euro Watt.

Produkt nie nosi śladów użytkowania, jest komplety w fabrycznym opakowaniu

Osoba zwracająca przesyła produkt na swój koszt odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniami.

 

Adres do zwrotu:

Euro Watt

Marcin Brandykowski

Broniewskiego 40a/19

87-100 Toruń

 

Podpis i data zgłaszającego ……………………………………………………………