Nawigacje dedykowane Tesla Style to zaawansowane urządzenia multimedialne, które zapewniają swoim właścicielom wiele przydatnych funkcji i wynoszą komfort podczas jazdy na zupełnie nowy poziom. To nowoczesne rozwiązanie daje tyle możliwości, że coraz skuteczniej wypiera standardowe, uniwersalne nawigacje. Dzięki niemu można nie tylko korzystać z nawigacji, ale także odtwarzać pliki dźwiękowe, obrazy czy video. Urządzenie pozwala nam również korzystać z radia, zapewniając przy tym bardzo wysoką jakość dźwięku.

Są wyposażone w system, który jest niezawodny, a do tego sprawnie i szybko działa, dzięki czemu podczas korzystania z urządzenia unikniemy frustracji związanych z problemami związanymi z działaniem systemu. Urządzenie posiada duży ekran, dzięki czemu patrzenie na mapę lub wyświetlane obrazy jest bardzo wygodne i z łatwością można dostrzec wszelkie detale. Nawigacja współdziała z systemem pokładowym auta, jest kompatybilna z ustawieniami klimatyzacji oraz pojazdu. Posiada fabryczny wzmacniacz oraz subwofer, a jej instalacja jest bardzo łatwa i bezproblemowa.

W ofercie posiadamy nawigację dedykowaną Tesla style przeznaczoną do pojazdów wielu znanych i cenionych marek, takich jak Volkswagen, Toyota, Subaru, Renault, Opel, Nissan, Mitsubishi, Mercedes, Lexus, Kia, Infiniti, Hyundai, Honda, Ford czy Chevrolet. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.