W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo nowoczesne DVD samochodowe na zagłówek. Takie rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza w trakcie dłuższej podróży autem wraz z pasażerami. Oferujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt RTV wyprodukowany przez najlepsze marki. Dzięki temu możemy zapewnić, że wszystkie urządzenia multimedialne, które mamy w ofercie, będą działać bez zarzutu przez długi czas. Zachęcamy do składania zamówień bezpośrednio na stronie Euro Watt – gwarantujemy szybką dostawę na terenie całego kraju.

W trakcie długiej podróży autem warto zapewnić pasażerom dodatkowe atrakcje, aby umilić im czas. Dotyczy to zwłaszcza dzieci, dla których kilkugodzinna trasa jest męcząca. Montując nowoczesne DVD w zagłówkach samochodowych, mogą Państwo dostarczyć towarzyszom podróży rozrywkę. Oferowane przez nas urządzenia multimedialne doskonale sprawdzą się do odtwarzania ulubionych filmów i bajek, gwarantując optymalną jakość dźwięku i obrazu. Prezentowany tutaj sprzęt można zamontować w dowolnym modelu pojazdu, bez względu na markę oraz rocznik.

Mamy dla Państwa zagłówki samochodowe z DVD, które obsługują różne formaty multimediów. W urządzeniach wykorzystano nowoczesne matryce HD LED Sharp 800x480x3. Zastosowano w nich również innowacyjny laser marki Sony z systemem anti-shock, który zapewnia nieprzerwaną pracę nawet w trakcie jazdy po nierównej nawierzchni. Do sprzedawanych produktów dołączone są wszystkie niezbędne akcesoria montażowe. Instalacja odtwarzaczy jest bardzo prosta i zajmie zaledwie kilka chwil.